iCASH-HORER
Stormen er over for denne gang.
MajorDude,
1 år siden
ettDe siste månedene har det vært et nådeløst mas på vår kjære ishout om gallerier. Nye gallerier. Dristige gallerier. Nakne gallerier. Store gallerier. Mange gallerier. Billige gallerier. Gallerier til HALV pris!
Hvorfor dette maset?
Fordi det lønner seg.
Det er bare EN grunn til at de maser om disse galleriene sine, og det er fordi noen er dumme og kåte nok til å punge ut 100+ icash for å se enten dårlige bilder tatt hjemme på et mørkt soverom, eller bilder kopiert og lagret fra pornosider man finner via Google.
Den verste gallerishouteren var en bruker som kalte seg Månestråle69.
Denne profilen hadde alle de klassiske elementene en falsk profil gjerne har:
-singel
-bi
-ute etter sex
-flerfoldige gallerier alle hadde adgang til
-sparsom med personlige opplysninger
-venner med ALLE
Månestråle69 shoutet to-tre ganger daglig om ekslusive gallerier med hundrevis av bilder og tok 100 icash for titten.
Bildene var ikke noe annet enn porno fra nettet og, verst av alt, bilder av ANDRE iflirt-brukere som denne liksom var venn med.
Siden Månestråle69 aldri sa at det var "hun" selv som poserte på bildene fortalte "hun" ikke en teknisk løgn, men det hele var like fullt kynisk og uærlig.
Jeg snakker fritt om denne profilen for den er her ikke lengre.
Ikke overraskende forsvant den etter at den store icash-utbetalingen fant sted.
Andre brukere har og forsvunnet, og enkelte brukere har fjernet dristige bilder fra galleriene sine.
Dette er horing, ikke noe mer eller mindre.
Jeg er kapitalist, så hvis noen finner en harmløs måte å tjene penger på er jeg helt for det, men vil jeg bruke penger på det? Nei!
Skal jeg fortelle andre brukere hva de skal bruke icashen sin på?
Nei. Men hvorfor bruke dem på noen som åpenbart bare er ute etter EN ting og til og med skriver shouter hvor de etterlyser neste utbetaling??
Hva sitter man igjen med annet enn en tynnere lommebok og bilder man like lett kan finne via Google?




































