Conradi, Seim, Kjelling, Almaas, Northug, Svindal, osv. det finnes vel en liga av mannfolk som jentene drømmer om. og akkurat som jeg drives av lysten til å legge ned flest mulig av dere kvinner, så drives dere av trangen til å spare dere, kanskje utifra et dypt, underbevisst ønske om en gang å få barn med en av disse finingene.
så da kan jeg drømme om fitte så mye jeg vil. dere er programmert til å knipe igjen for bermen. hvordan skulle det vel gått med deres flotte gener, om dere åpnet dere for gud og hvermann? jeg bare spør.
dere har altså ingen fri vilje til å hore rundt, selv om dere skulle ønske å nyte en promiskuøs, utagerende livsstil. dere er slaver av dydigheten, akkurat som jeg er programmert til å ønske meg nye fitter å penetrere.
dritt-opplegg!