I WONDER
lurer på. ...
FRAPP,
4 måneder siden
Lurer på - hvordan folk tenker..
Når de syntes det er greit å legge ut bilder av kjønnsdelene sine på iflirt.no
Eller bruker et bilde av en annen enn seg selv - og tror det ikke har noe å si når man skal møtes - for det er det indre som teller (yeah right)
jeg lurer på hvorfor noen tror at det er interressant med bilder av kattene og hundene de har.. greit med ett . men 100?
Hvorfor tror noen de kan legge ut bilder av hus og biler de ikke eier?
Eller lyve på seg sjefsjobber og ansvar når de egentlig selger hamburgere på et gatekjøkken..
Nei.. jeg bare lurer
Jeg er ikke flau av å si jeg er ensom .. det er vel derfor man er her om man ikke er i et forhold og gjør alt for å være utro og gjøre sin partners liv til et helvete.
Jeg har bilder av ansiket mitt og er lett gjenkjennelig - er ikke flau av det heller- Men bilder av intime deler ville jeg ALDRI legge ut.
Om det er kjønnsdelene som er det viktigste - så ta deg heller en tur på Kondomeriet og kjøp deg noe lekeyøy, jeg har andre verdier
So I dare you - show your face!






































