Glemt passord?  
  • Katrine spør i sitt blogginnlegg: Hva gjenkjenner en ... Les mer god flørter? Lukk 2 timer siden

Les mer på Facebook

Akkurat nå!

matthew

matthew

18 år / fra Akershus

 

Katrine

Katrine

31 år / fra Akershus

“why do people say "grow ... 

flakkis

flakkis

37 år / fra Hordaland

34 år gammel mann fra ber... 

LadyMary

LadyMary

37 år / fra Oslo

Hei, jeg heter maryann. J... 

Onkel_Sukkerstang

Onkel_Sukkerstan...

69 år / fra Vestfold

Slem & sint onkel!!! >:o ... 

Siste Gallerier

Se flere Gjør mindre

Siste Klubber

ingen beskrivelse

GolfKlubben

Klubbeier: travelman

Klubben for alle som søke... 

ingen beskrivelse

SL-Bar-og-Restau...

Klubbeier: hobbyhingst

Til god mat hører god dri... 

Jeg er deilig!

Jeg er deilig!

 

I vårt jantelov-dominerte samfunn er det kos å la seg rive med og faktisk tenke litt på hvor deilig og unik man faktisk er.  

Licota Licota4 år siden

Jeg velger å begynne nederst jeg! Med tærne mine, de er så søte og nusselige. Akkurat store negler nok til å ha neglelakk på, og de ser så flotte ut i sandaler. Ikke er føttene mine for store heller, de passer fint ned i en str. 38.

Innlegg bilde

Leggene mine er store, men de passer utmerket med lårene mine og hoftene. Det blir en fin linje til sammen, som utgjør akkurat mine ben.  Formen på benene mine gjør at skjørt sitter fint, og jeg blir glad når jeg ser meg selv i skjørt og kjoler.

 

Hoftene mine er brede nok til å bære frem barn en gang i fremtiden, og jeg blir alltid glad av å se på dem og rumpa mi i speilet. Det er deilig å tilby en mann noe å ta litt i! Jeg liker å kjenne de varme hendene hans på min myke rumpe.

 

Magen min er også myk og fin, og jeg har flott midje som sammen med brystene mine og hoftene mine utgjør en timeglass-fasong. Den er jeg stolt av! Jeg blir også glad når jeg ser meg naken i Innlegg bildespeilet om morgenen når håret står til alle kanter og jeg har putemerker på kinnet.  Det er akkurat det som gjør at jeg er levende! Puppene mine utgjør litt over en håndfull.

 

I ansiktet er jeg kjempefornøyd med amor-buen på overleppen min, de høye kinnbeina og de mandelformede øynene. Jeg har også vært så heldig og fått mørke øyenbryn også, og det gjør at jeg ser sensuell ut, både med og uten sminke.

Hvorfor er du deilig?


36 kommentarer
   

 

Ikke medlem?

Det tar 1 minutt å registrere seg.