
har masse å klage over idag!!!!
og syns det er på sin plass å sutre litte granne her.....
Erica,
1 tiår siden
så ble det 4 nye år å ergre seg på....... eller som noen vil si: kose seg med skyhøye bensinpriser, dårlige veier som ødelegger bilen min og som gir en hjerte i halsen grunnet vannplaning i hytt og helvete!
vi måfortsatt leve med: dårlige offentlige skoler, masse skatt (håper ingen av de som har planer om å gi meg noen arve penger tar kveld i løpet av denne perioden), lange helsekøer (ikke at jeg merker noe til det da jeg betaler i dyre dommer for min private forsikring som skal holde meg borte fra den køen)
jeg stemmer blått!!!
det var det jeg hadde å klage over når det gjaldt politikk!!!!!!
hater gressplener, hvorfor i helvete er halve eiendommen min plen???? tar jo minst en time å klippe dritten, og når der er så fuktig som nå, og den har fått vokst seg litt for lang så tar det jo evigheter..... jeg stemmer for grønn asfalt på hjemmeplan!!
utenom det så kjeder jeg raua av meg....... orker ikke gå ut å drikke, da blir jeg bare dårlig dagen etterpå....! ikke er der noe å se på heller, og de ekle fulle mannfolka er jeg glad at jeg slipper, trenger ikke sånne greier rundt meg nei!
noen som har fått følelsen av at jeg har en dårlig dag??? stemmer det!!!!!
men nå tar jeg kvelden og regner med at morgendagen ikke kan bli verre enn denne har vært!!!
Hilsen Frk Erica som koser seg med verdens beste venn : MARLBORO (som koster skjorta pga de idiotene som der er bilde av på toppen)